українські вірші та картинки анімації День народження по місяцям

листівка анімація den narodzhennya po misyacyam

Ваша цифра життя
Існує цікава наука цифрологія, яка займається дослідженням наших характерів. Щоб дізнатися свою цифру життя, необхідно скласти цифри дати народження-рік, число, місяць, межах від 1 до 9. Це і буде особиста цифра життя.
Наприклад, людина народилася 2 січня 1987 року.
Складаємо 2 + 1 + 1 + 9 + 8 + 7 = 28, складемо до однієї цифри: 2 + 8=10.
Потім 1 + 0=1. Значить цифра життя-1.

Число дня народження незмінно, як і дата народження, воно постійно в житті людини і представляє вібруючий вплив, що існує з часу його народження. Виходить, що дві людини, з одним і тим же числом дня народження, повинні бути схожі один на одного в багатьох відношеннях, але так буває рідко. Швидше, число дня народження просто розкриває успадковані риси людини, що полягають в його здатності управляти обставинами, вони служать скоріше керівними факторами, ніж пануючими.
І все ж число дня народження має першорядну важливість, так як людина, що діє проти своїх природних схильностей, зустріне явні перешкоди в тих областях, які укладені в силі Його імені.

картинка анімація cyfrologiya

Цифра життя 1, планета, що вас опікає  — Сонце. Ваше життя може бути сповнена успіхів при невпинному важкій праці і зречення від усього іншого. Честолюбство і прагнення до успіху переважають у Вашому житті. І завдяки своїй рішучості Ви прагнете бути лідерами.

Цифра життя 2, Ваша планета — Місяць. Головні риси характеру це такт і дипломатія. Люди, народжені під цією цифрою, відрізняються дружелюбністю, сміливо беруться за важкі завдання. Ваш оптимізм, життєрадісність і чарівність розташовують оточуючих, також ви здатні і в інших вселити оптимізм.

Цифра життя 3, ваша планета — Юпітер. Товариські, оптимістичні натури, зацікавлені в тому, щоб і у їхніх друзів все складалося успішно. Ви здатні в разі невдачі знову швидко встати на ноги. І все приходить до вас без особливих зусиль і старань, а любов потрібна, як повітря.

Цифра життя 4, планета, що вас опікає — Сатурн. Успіху ви домагаєтеся тільки завдяки сумлінній роботі. А друзі знають, що завжди можуть на вас розраховувати, хоча ви і не є надмірно чутливими. І ще уявляєте себе поза сім’єю, навіть тоді, коли справи у сім’ї йдуть не кращим чином.

Цифра життя 5, опікується планетою Меркурій, який наділяє величезною спрагою діяльності і вулканічною енергією. Життя для вас-суцільне пригода, ви не переносите одноманітності, чутливі, інтелігентні, прогресивні.

Цифра життя 6, планета, що вас опікає — Венера, Краса і гармонія — ключові питання вашої діяльності. Звідси любов до музики і мистецтва.

Цифра життя 7, опікуються планетою Уран, яка допомагає логічно мислити і навіть сприяє філософії, що часто призводить до самотності. Серед вас нерідкі великі ексцентрики, філософи і діячі культури.

Цифра життя 8,  планета, що вас опікає — Марс. Ви завжди маєте гроші і успіх в житті. Але при цьому не є рабами грошей і егоїстами. Добре розбираються в людській природі, її слабкості і достоїнства. Завжди готові допомогти людям у важку хвилину.

Цифра життя 9, опікується планетою Нептун. Зміна настроїв-основна ваша риса. Згодом стаєте ексцентричними, що служить причиною самотності. Чутливі і по відношенню до слабкостей своїх друзів проявляєте терпимість і розуміння.

картинка анімація pory roku

   

Перейдіть на сторінки привітання з Днем народження по місяцям, де ви знайдете красиві вірші привітання та листівки анімації до свята:

ще вірші та картинки анімації:
З днем народження
З днем народження, рідні